Powróćmy do mody sprzed lat

Moda zmienia się, to ewidentne. Style pojawiają się, ulatują i powtórnie wracają po kilku latach.

Lata siedemdziesiąte zeszłego stulecia to, w kwestii spodni moda na tak zwane dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na dzwony powróciła w latach dziewięćdziesiątych zeszłego wieku. Znowu ostatnimi czasy gdzieniegdzie można zobaczyć ten krój.

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku modne były bardzo obcisłe i trochę za krótkie spodnie. Ta tendencja znowu powróciła w ostatnich latach. Stanowiła część stylu tytułowanego slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

W latach czterdziestych dwudziestego wieku popularne były bardzo obszerne marynarki i bardzo szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego nurtu były garnitury w osiemdziesiątych latach ubiegłego wieku i w następnej dekadzie. Aczkolwiek spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych wspomniane wyżej dzwony.

Lata czterdzieste zeszłego stulecia to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Rzeczona moda wróciła ponownie w latach dziewięćdziesiątych i ostatnio, czyli na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku znowu widać ten trend.

https://dantex-moda.pl